Kağıthane Halı Yıkama

Kağıthane Halı Yıkama

Evde yapılan yüzeysel halı temizleme işlemlerinin dışında, düzenli olarak halıların derinlemesine temizlenmesi gerekir. Halı derinliklerinde biriken toz ve kirler, zamanla solunum yoluyla alınır ve sağlığın tehlikeye girmesine neden olur. Kağıthane halı yıkama hizmetlerimizden yararlanarak, halılarınızın derinlemesine temizlenmesini sağlayabilirsiniz. Böylece sizlerin ve sevdiklerinizin sağlığını korumuş olursunuz. Profesyonel olarak verdiğimiz halı yıkama hizmeti aşağıdaki aşamalardan oluşur:

Profesyonel Halı Yıkama Aşamaları

Siparişlerin alınması ile işe başlıyoruz. Sipariş alma işlemlerinde, temizlenmesini istediğiniz halıların boyutları ve cinsi gibi bilgileri öğreniyoruz. Üstelik ücretsiz servis imkanıyla, halılarınızı evinizden alıyoruz.

Sınıflandırma ve Barkodlama İşlemleri

Halılarınızı teslim aldıktan sonra, barkod işlemine tabi tutuyoruz. Böylece sınıflandırılan halılar, diğer müşterilerin halıları ile karışmamış oluyor. Teslim aşamasında da büyük kolaylık sağlıyor. Etiketleme işlemiyle sınıflandırma ve barkod işlemini tamamlıyoruz. Halı sınıflandırma işlemlerinde, makine halısı ve el dokuma halısı olanları birbirinden ayırıyoruz.

Ön Temizlik İşlemleri

Profesyonel halı yıkama olarak ilk iş, halılardaki tozları gidermek oluyor. Özel çırpıcı makinelerle, halılarınızın tozunu alıyoruz. Halı çırpma makinesi, iki aşamada halıların tozunu alıyor. İlk aşamada, geniş ebatlara sahip fırçalarla halı birkaç defa fırçalanıyor. Daha sonra paletli bölümde halı içerisinde bulunan toz ve katı cisimler tamamen bertaraf ediliyor.

Halı Yıkamada Makine Kullanılması

8 fırçalı ve otomatik ayarlı program özellikleriyle, halı yıkamada kullandığımız makinelerde ayrıca özel deterjan ve halı şampuanlarını tercih ediyoruz. Halıdaki lekenin ve kirlenmenin türüne göre halı yıkama programı seçimini yapıyoruz. Halıların yıkanması tamamlandıktan sonra, sıkma aparatı bulunan makinelerde sıkma işlemini gerçekleştiriyoruz. Boru santrifüj aparatıyla halıların içinde bulunan su %96 oranında giderilmiş oluyor.

Halı Kurutma İşlemleri

Fırınlı odalarımızda ve kurutma makinelerimizde, halılardan geriye kalan suyu gidermiş oluyoruz.

Parfümleme ve Paketleme İşlemleri

Halı kurutma işleminden sonra, son kontrol işlemleri gerçekleştirilir. Kontrol işlemlerinde, halı üzerinde kalan havlar varsa, hav makinesi ile temizlenir. Halılarda ayrıca leke kontrolü de yapılır. Tüm kontroller tamamlandıktan sonra halılar parfümlenir ve paketlenir.

Temizlenen Halıların Teslim Edilmesi

Paketlenen halılar etiketlerine göre servis araçlarına yüklenir ve müşteriye teslim edilir. Müşteriye teslim yapılmadan önce, müşteri aranır ve müsait olup olmadığı öğrenilir.

Kağıthane Halı Yıkama

Hilal halı yıkama olarak Kağıthane ilçemizin Çağlayan mahallesi, Çeliktepe mahallesi, Emniyet mahallesi, Gültepe mahallesi, Gürsel mahallesi, Hamidiye mahallesi, Harmantepe mahallesi, Hürriyet mahallesi, M. Akif Ersoy mahallesi, Merkez mahallesi, Nurtepe mahallesi, Ortabayır mahallesi, Sanayi mahallesi, Seyrantepe mahallesi, Şirintepe mahallesi, Talatpaşa mahallesi, Telsizler mahallesi, Yahya Kemal mahallesi, ve Yeşilce mahallelerine ücretsiz halı yıkama servisi için Kağıthane halı yıkama servis numaralarımızı arayın size bir telefon kadar yakınız.

Kağıthane Halı Yıkama Servisi Telefon Numaralarımı

(0212) 427 10 08 – 627 77 57

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonBizi Arayın