Anasayfa

Amerika dyson laboratuvarları’ndan Mikrobiyolog Tobi Saville, sadece bir insanın bedeninden günde yaklaşık 1-3 gram ölü deri döküldüğünü söylemektedir.

Dyson’ın araştırmaları, ortalama büyüklükte bir evde yılda yaklaşık 4 kilogram toz oluştuğunu bu tozların birçok alerjik hastalıklara yol açtığını ortaya koymuştur.
Saville’e göre, alerjiyi tetikleyecek miktarda tozun toplandığı en tehlikeli bölgenin evlerde kullanılan halılar olduğu şeklindedir.

Halı Yıkama işi uzmanlık ve bilgi isteyen bir iştir. Halı Yıkama Sektöründe 10 yılını tamamlayan firmamız tecrübe, bilgi ve birikimleri  ile halı yıkama‘da kaliteyi arayanların tercihi olmuştur.

Koltuk Yıkama

Koltuk Yıkama işi uzmanlık ve bilgi isteyen bir iştir. Koltuk Yıkama Sektöründe 10 yılını tamamlayan firmamız tecrübe, bilgi ve birikimleri  ile koltuk yıkama‘da kaliteyi arayanların tercihi olmuştur.
Yorgan Yıkama

Yorgan Yıkama

YorganYıkama işi uzmanlık ve bilgi isteyen bir iştir. YorganYıkama Sektöründe 10 yılını tamamlayan firmamız tecrübe, bilgi ve birikimleri  ile yorgan yıkama‘da kaliteyi arayanların tercihi olmuştur.
Battaniye Yıkama

Battaniye Yıkama

Battaniye Yıkama işi uzmanlık ve bilgi isteyen bir iştir. Battaniye Yıkama Sektöründe 10 yılını tamamlayan firmamız tecrübe, bilgi ve birikimleri  ile battaniye yıkama‘da kaliteyi arayanların tercihi olmuştur.
  • Dürüstlük
  • Güvenirlilik
  • Müşteri Odaklılık
  • İş Ahlakı
  • Araştırma Geliştirme
  • Çalışanların Mutluluğu
  • Kaliteli Hizmet

Hilal halı yıkama olarak siz değerli müşterilerimize 2006 tarihinden itibaren sürekli hizmet ve kalite ilkesini benimsiyerek sizlere en iyi şekilde hizmet sunmaktayız. Firmamız tarafından yıkanan halı, kilim, yorgan ve battaniyeleriniz en geç 3 gün içinde yakanır kurutulur parfümlenir ve ambalajlanır siz değerli müşterilerimize servis araçımızla kapınıza teslim edilir.

Call Now ButtonBizi Arayın